Wybierz okulary

Newsletter

Reklamacje i zwroty

Reklamacje
Zakupiony w naszym sklepie towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu. 14 DNI / nie dotyczy zamówienia indywidualnego/

W przypadku zamówienia indywidualnego (wykonanie gotowych okularów) możliwy jest  zwrot lub wymian zakupionych okularów  w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W takim przypadku sklep zwraca jedynie wartość za oprawą z potrąceniem 10% kosztów manipulacyjnych. Powyższa kwota zwrotu obowiązuje również przy wymianie towarów.

 

 Termin ten liczy się od dnia dostarczenia przesyłki.

Zwrócony towar musi być fabrycznie nowy i nie nosić śladów użytkowania. Warunkiem uznania zwrotu jest zwrócenie paragonu.
Ponadto prosimy o dołączenie informacji o zwrocie towaru wraz z podanym nr konta bankowego, na który zostaną przesłane pieniądze za zwrócony towar. Starannie zapakowany towar, zabezpieczony przed uszkodzeniem w czasie transportu prosimy odesłać na adres:

SALON OPTYCZNY
ZOFIA RAKOWSKA
PLAC TARGOWY 23
11-500  GIŻYCKO


Koszt nadania przesyłek ze zwrotami i towarem reklamowanym ponosi nadawca. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przesłane na wskazany rachunek bankowy w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Nie podlega zwrotowi poniesiony przez klienta koszt dostawy i odesłania. Przesyłki do których nie załączono paragonu zostaną odesłane do nadawcy.