Wybierz okulary

uniwersalne

 

Okulary przeciwsłoneczne uniwersalne

Na wakacje, do pracy, do kina i do szkoły. Dla chłopaka i dziewczyny, mężczyzny oraz kobiety. Proponujemy Wam super modne super wygodne i bardzo trwałe okulary przeciwsłoneczne. Zbliża się upalne lato, więc zadbaj o swój wzrok w jak najlepszy sposób. Skorzystaj z naszej oferty

Proponujemy Wam uniwersalne okulary przeciwsłoneczne z soczewką posiadającą filtr UV 400. Promienie słoneczne docierające do naszych oczy w zakresie widzialnym oraz ultrafioletowym są dla nas szkodliwe. Mogą doprowadzić nas do trwałego kalectwa. Zadbaj o to by Twój wzrok, Twojego męża, brata, córki był odpowiednio zabezpieczony.

Przedstawiamy Wam nasza aktualną ofertę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. W sklepie posiadamy okulary znanych i cenionych na światowym rynku producentów. Oferujemy Wam okulary przeciwsłoneczne Ray Ban, Aviator, Wayferer. Dla wszystkich lubiących sport mamy okulary sportowe oraz na rower bądź motor. Dla tych z trochę niecodziennym hobby okulary dla wędkarzy.

Zadbaj os woje oczy najlepiej jak umiesz. Nasze okulary są modne, solidnie wykonane i w przystępnej cenie. Już teraz wysyłka gratis.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na okulary przeciwsłoneczne,Proponujemy państwu markowe okulary znanych producentów które posiadają soczewki z filtren uv 400 ,oferta obejmuje okulary damskie,okulary męskie,okulary słoneczne,okulary ray ban,okulary aviator,okulary sportowe,okulary wayferer,tanie okulary,modne okulary,okulary sportowe korekcyjne,okulary dla kierowców,okulary dla wędkarzy,okulary na rower,okulary na motor,modne okulary,okulary,okulary oprawki,okulary sportowe korekcyjne zawsze w atrakcyjnej cenieWYSYŁKA ZAWSZE GRATIS !!!


Okulary przeciwsłoneczne STR+
Cena

39,00zł

Okulary przeciwsłoneczne STR+

Wysokiej jakości okulary
Okulary przeciwsłoneczne NERD DZ 1043
Cena

45,00zł