Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

Jeśli wybieracie się na słoneczne Karaiby albo zamierzacie spędzić dużo czasu w przydomowym ogródku warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie swoich oczu. Do miasta, na wyjazd, do pracy i uczelni – oferujemy Wam okulary przeciwsłoneczne.

Silne światło słoneczne nie jest zdrowe i bezpieczne dla naszych oczu. Odbijające się słońce na plaży, jeziorze, na stokach narciarskich czy też drogach i ulicach może być tak mocne, że trwale uszkodzi nasz wzrok. Proponujemy Wam okulary przeciwsłoneczne, które nie tylko ograniczają dostęp do naszych oczu promieni słonecznych w zakresie widzialnym, ale także w zakresie ultrafioletu.

Niesamowicie modne, wygodne oraz solidnie wykonane. Zachęcamy Was do zapoznania się z nasza ofertą. Proponujemy Wam okulary przeciwsłoneczne znanych i cenionych na rynku światowym producentów. Posiadają one soczewki z filtrem UV 400. W naszej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mamy zatem okulary Ray Ban, Aviator, Wayferer. Posiadamy okulary przeciwsłoneczne dla kierowców, wędkarzy, rowerzystów jak i sportowe. Tylko u nas w atrakcyjnej cenie. Sprzedawca ponosi koszty wysyłki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na okulary przeciwsłoneczne,Proponujemy państwu markowe okulary znanych producentów które posiadają soczewki z filtren uv 400 ,oferta obejmuje okulary damskie,okulary męskie,okulary słoneczne,okulary ray ban,okulary aviator,okulary sportowe,okulary wayferer,tanie okulary,modne okulary,okulary sportowe korekcyjne,okulary dla kierowców,okulary dla wędkarzy,okulary na rower,okulary na motor,modne okulary,okulary,okulary oprawki,okulary sportowe korekcyjne zawsze w atrakcyjnej cenieWYSYŁKA ZAWSZE GRATIS !!!

Okulary przeciwsłoneczne STR+
Cena

39,00zł

Okulary przeciwsłoneczne STR+

Wysokiej jakości okulary
Okulary przeciwsłoneczne damskie fotochromowe CRT
Cena

49,00zł

Okulary przeciwsłoneczne damskie CO 448
Cena

39,00zł

Okulary przeciwsłoneczne sportowe N 49/2
Cena

44,90zł

Okulary przeciwsłoneczne damskie C 53
Cena

49,00zł

Okulary przeciwsłoneczne NERD DZ 1043
Cena

45,00zł

Okulary WOOSH 1024
Cena

110,00zł

Okulary WOOSH 1024

Wysokiej jakości okulary marki
Okulary przeciwsłoneczne damskie DG 15
Cena

59,00zł