Wybierz okulary

Okulary do komputera damskie

OKULARY DO KOMPUTERA ANTYREFLEKSEM  to Idealne rozwiązanie dla osób, które znaczną część czasu spędzają przed komputerem. W okularach została zastosowana specjalna powłoka antyrefleksyjna, która ma ogromne zalety.Eliminują niepożądane zjawiska odbicia światła, przez co do oka dociera prawie 100% światła. Zapewniają lepszy kontrast widzenia Zapewniają większą przejrzystość soczewek, które wydają się bardziej klarowne i niemal całkowicie niewidoczne. Nadają subtelną kolorystykę soczewkom, podnosząc estetykę okularów. Odbicia nie zakłócają kontaktu wzrokowego z rozmówcą. Zmniejszają uczucie zmęczenia w trakcie pracy z komputerem, oglądania telewizji lub przebywania w pomieszczeniach ze sztucznym oświetleniem. Zwiększają bezpieczeństwo prowadzenia samochodu, zwłaszcza podczas jazdy nocą lub w deszczu

Okulary do komputera damskie

Dużo czasu poświęcasz na pracę przy komputerze? Uważaj. Twoje oczy mogą na tym ucierpieć. Nasza firma oferuje Wam okulary do komputera z antyrefleksem. Idealne rozwiązanie dla kobiet, które zmuszone są do częstej pracy przed ekranem monitora.

W naszych okularach zastosowana została specjalna powłoka antyrefleksyjna mająca wiele zalet.

Po pierwsze: eliminuje niepożądane zjawiska odbicia światła, przez które do naszego oka dociera go prawie 100%.

Po drugie: zapewniają lepszy kontrast widzenia.

Po trzecie: zapewniają większa przejrzystość soczewek, które wydają się bardziej klarowne i niemal całkowicie niewidoczne.

Po czwarte: nadają subtelną kolorystykę soczewkom podnosząc tym samym ich estetykę.

Polecamy Wam okulary, które zmniejszą uczucie zmęczenia w trakcie pracy z komputerem, przy oglądaniu telewizji bądź w czasie przebywania w pomieszczeniach ze sztucznym oświetleniem. Ponadto zwiększają bezpieczeństwo prowadzenia samochodu podczas jazdy nocą lub w czasie deszczu.

 

W naszej aktualnej ofercie każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Proponujemy Wam markowe okulary zerówki z antyrefleksem oraz filtrem UV 400. Okulary są modne i solidnie wykonane. To nie jest zakup jednorazowy. W naszej ofercie mamy okulary: Ray Ban, Aviator, Wayferer – znane i cenione marki na całym świecie. Nie pozwól by Twoje oczy ucierpiały. Gratis: wysyłka!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na okulary do komputera zerówki, Proponujemy państwu markowe okulary z antyrefleksem zerówki znanych producentów które posiadają soczewki  z antyrefleksem oraz filtr uv 400.  Oferta obejmuje okulary zerówki damskie,okulary zerówki męskie,okulary ,okulary zerówki ray ban,okulary zerówki aviator,okulary sportowe,okulary zerówki wayferer,tanie okulary zerówki,OKULARY zerówki  NERD,modne okulary,modne okulary zerówki,okulary oprawki zerówki zawsze w atrakcyjnej cenie

WYSYŁKA ZAWSZE GRATIS !!!

Okulary do komputera antyrefleks Diana
Cena

110,00zł

Okulary do komputera antyrefleks EWELINA
Cena

110,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Gloria
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Balbina
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Gabi
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Celine
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks NONSENSE
Cena

139,00zł

Okulary do komputera antyrefleks CLEO
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Isabella
Cena

129,00zł

Produkty na stronie