Wybierz okulary

Okulary do komputera męskie

OKULARY DO KOMPUTERA Z ANTYREFLEKSEM  to   Idealne rozwiązanie dla osób, które znaczną część czasu spędzają przed komputerem. W okularach została zastosowana specjalna powłoka antyrefleksyjna, która ma ogromne zalety.Eliminują niepożądane zjawiska odbicia światła, przez co do oka dociera prawie 100% światła. Zapewniają lepszy kontrast widzenia Zapewniają większą przejrzystość soczewek, które wydają się bardziej klarowne i niemal całkowicie niewidoczne. Nadają subtelną kolorystykę soczewkom, podnosząc estetykę okularów. Odbicia nie zakłócają kontaktu wzrokowego z rozmówcą. Zmniejszają uczucie zmęczenia w trakcie pracy z komputerem, oglądania telewizji lub przebywania w pomieszczeniach ze sztucznym oświetleniem. Zwiększają bezpieczeństwo prowadzenia samochodu, zwłaszcza podczas jazdy nocą lub w deszczu.

Okulary do komputera męskie

Jeśli Twoja praca wymaga często, nieprzerywanego patrzenia w ekran komputera lub przebywasz długi czas w sztucznie oświetlonych miejscach musisz odpowiednio zabezpieczyć swoje oczy. Oferujemy Wam męskie okulary do komputera z antyrefleksem.

Masz dość robienia sobie przerw podczas pisania sprawozdania? Denerwuje Cię ból i pieczenie oczu. Skorzystaj z naszej oferty. W naszych okularach zastosowana została specjalna powłoka antyrefleksyjna. Pomaga ona w eliminacji odblasków rozpraszających uwagę, zmniejsza efekt tzn. „dna butelki”, zapobiega zmęczeniu oczu podczas pracy przy monitorze, w miejscach ze sztucznym oświetleniem, podczas oglądania tv oraz poprawia komfort jazdy w nocy i w czasie deszczu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną propozycją. W ofercie mamy okulary do komputera, zerówki, znanych i cenionych marek, z antyrefleksem oraz filtrem UV. Wybierz spośród modnych, światowej sławy producentów jak Ray Ban, Aviator, Wayferer. Nie pozwól cierpieć swoim oczom. Każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Polecamy okulary sport bądź nerd. Atrakcyjna cena i solidne wykonanie, a wysyłka gratis!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na okulary do komputera zerówki, Proponujemy państwu markowe okulary z antyrefleksem zerówki znanych producentów które posiadają soczewki  z antyrefleksem oraz filtr uv 400.  Oferta obejmuje okulary zerówki damskie,okulary zerówki męskie,okulary ,okulary zerówki ray ban,okulary zerówki aviator,okulary sportowe,okulary zerówki wayferer,tanie okulary zerówki,OKULARY zerówki  NERD,modne okulary,modne okulary zerówki,okulary oprawki zerówki zawsze w atrakcyjnej cenie

WYSYŁKA ZAWSZE GRATIS !!!

Okulary do komputera antyrefleks FRYDERYK
Cena

110,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Richard
Cena

110,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Anthony
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks STt
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks CAB 105 TAD
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Klemens
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Błażej
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Hubert
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Dagmara
Cena

129,00zł

Produkty na stronie