Okulary do komputera

OKULARY DO KOMPUTERA Z ANTYREFLEKSEM  to Idealne rozwiązanie dla osób, które znaczną część czasu spędzają przed komputerem. W okularach została zastosowana specjalna powłoka antyrefleksyjna, która ma ogromne zalety.Eliminują niepożądane zjawiska odbicia światła, przez co do oka dociera prawie 100% światła. Zapewniają lepszy kontrast widzenia Zapewniają większą przejrzystość soczewek, które wydają się bardziej klarowne i niemal całkowicie niewidoczne. Nadają subtelną kolorystykę soczewkom, podnosząc estetykę okularów. Odbicia nie zakłócają kontaktu wzrokowego z rozmówcą. Zmniejszają uczucie zmęczenia w trakcie pracy z komputerem, oglądania telewizji lub przebywania w pomieszczeniach ze sztucznym oświetleniem. Zwiększają bezpieczeństwo prowadzenia samochodu, zwłaszcza podczas jazdy nocą lub w deszczu.

Okulary do komputera

Masz prace przy komputerze? Dużo czasu spędzasz przed ekranem monitora? A może jesteś miłośnikiem gier? Specjalnie dla takich osób przygotowaliśmy okulary do komputera z antyrefleksem. Idealne rozwiązanie dla tych, co większość swojego czasu spędzają przy klawiszach swojej maszyny.

Specjalna powłoka antyrefleksyjna, która została zastosowana w naszych okularach ułatwi Ci codzienne czynności przy komputerze i zadba o Twój wzrok. Wyeliminuje ona niepożądane zjawiska odbicia światła i dzięki temu do oka dotrze niemalże 100% światła. Znacznie poprawi się Twój kontrast widzenia. Twoje soczewki zwiększą swoją przejrzystość, staną się klarowne i niemal całkowicie niewidoczne. Co więcej powłoka antyrefleksyjna nada Twoim soczewkom subtelną kolorystykę, podnosząc też estetykę okularów. Odbicia nie zakłócą Twojego kontaktu wzrokowego z rozmówcą. A co istotne zwiększą Twoje bezpieczeństwo podczas prowadzania samochodu nocą lub w deszczowe dni.

W naszej ofercie mamy dla Was okulary do komputera zerówki. Markowe i z antyrefleksem znanych i cenionych producentów. Soczewki zawierają filtr UV 400. Już teraz do wyboru masz wiele znanych marek jak Ray Ban, Aviator, Wayferer. Chcesz być modny? Wybierz okulary NERD. Uwaga: wysyłka gratis!

Już nie musisz męczyć swoich oczu w trakcie pracy z komputerem, oglądania telewizji bądź przebywania w pomieszczeniach ze sztucznym oświetleniem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na okulary do komputera zerówki, Proponujemy państwu markowe okulary z antyrefleksem zerówki znanych producentów które posiadają soczewki  z antyrefleksem oraz filtr uv 400.  Oferta obejmuje okulary zerówki damskie,okulary zerówki męskie,okulary ,okulary zerówki ray ban,okulary zerówki aviator,okulary sportowe,okulary zerówki wayferer,tanie okulary zerówki,OKULARY zerówki  NERD,modne okulary,modne okulary zerówki,okulary oprawki zerówki zawsze w atrakcyjnej cenie

WYSYŁKA ZAWSZE GRATIS !!!

Okulary do komputera antyrefleks FRYDERYK
Cena

110,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Richard
Cena

110,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Diana
Cena

110,00zł

Okulary do komputera antyrefleks EWELINA
Cena

110,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Anthony
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks STt
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks CAB 105 TAD
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Klemens
Cena

129,00zł

Okulary do komputera antyrefleks Błażej
Cena

129,00zł

Produkty na stronie