Wybierz okulary

Newsletter

Okulary progresywne damskie

Okulary progresywne są najlepszym rozwiązaniem dla ciebie, jeśli: • masz problem z wyraźnym widzeniem przedmiotów znajdujących się blisko ciebie, • trudność sprawia ci przeczytanie drobnego druku, • odsunięcie tekstu od oczu poprawia ostrość jego widzenia, • chcesz widzieć wyraźnie, to co jest blisko i to co jest oddalone, nie zmieniając okularów.

Oferujemy okulary progresywne korekcyjne na receptę / na indywidualne zamówienie / w atrakcyjnej cenie.Podane ceny są cenami kompletnych okularów : KOMPLET ZAWIERA Oprawki + SOCZEWKI  PROGRESYWNE Z ANTYREFLEKSEM UTWARDZONE +USŁUGA WSTAWIENIA SZKIEŁ + ETUI + MIKROFIBRA + Gwarancja 12 m-ce + WYSYŁKA GRATIS

Okulary progresywne damskie

Nasza oferta posiada wiele ciekawych pozycji dla Pań. Na indywidualne zamówienie w niskiej cenie oferujemy każdej damie okulary progresywne korekcyjne na receptę. Co wchodzi w skład zestawu? Cały komplet zawiera oprawki, utwardzone soczewki progresywne z antyrefleksem, etui, mikrofibrę. W cenie jest także usługa wystawienia szkieł. Cały zestaw objęty jest 12 miesięczną gwarancją. A co więcej wysyłka jest zawsze gratis!

W naszej aktualnej ofercie posiadamy szeroki wybór modnych okularów dla każdej kobiety. Proponujemy Wam markowy towar znanych i cenionych producentów. W naszym sklepie posiadamy oprawki znanych marek. Już nigdy nie będziesz musiała zmieniać okularów z tych do czytana na te do chodzenia. Na specjalne życzenie możliwy montaż soczewek progresywnych fotochromowych. Nasza oferta obejmuje okulary korekcyjne sportowe, dla kierowców, dla wędkarzy, na rower oraz na motor.

Już teraz bądź modna i ciesz się światem dookoła. Dostrzeż szczegóły, jakich wcześniej nie widziałaś. Atrakcyjna cena, solidne wykonanie oraz wysyłka gratis.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na okulary progresywne korekcyjne,Proponujemy państwu markowe okulary progresywne korekcyjne, oprawki korekcyjne znanych producentów które posiadają soczewki  progresywne z antyrefleksem do dali i czytania , utwardzone z filtren uv 400 , możliwy jest rownież montaż soczewek progresywnych fotochromowych,( okulary progresywne ) oferta obejmuje okulary korekcyjne damskie ,okulary korekcyjne męskie ,okulary korekcyjne  słoneczne,okulary korekcyjne ray ban,okulary aviator,okulary sportowe korekcyjne,okulary wayferer,tanie okulary korekcyjne,modne okulary korekcyjne,okulary sportowe korekcyjne,okulary korekcyjne dla kierowców,okulary korekcyjne dla wędkarzy,okulary na rower,okulary na motor,modne okulary korekcyjne,okulary,okulary korekcyjne,okulary oprawki,oprawki korekcyjne  zawsze w atrakcyjnej cenie

WYSYŁKA ZAWSZE GRATIS !!!

Okulary progresywne
Cena

399,00zł

Okulary progresywne

 Okulary progresywne
Okulary progresywne
Cena

399,00zł

Okulary progresywne

 Okulary progresywne
Cena

399,00zł

Okulary progresywne

 Okulary progresywne
okulary przeciwsłoneczne korekcyjne damskie EXT 156 C3
Cena

199,00zł

okulary przeciwsłoneczne korekcyjne męskie OLIVIER
Cena

199,00zł

okulary przeciwsłoneczne korekcyjne męskie OLIVIER
Cena

199,00zł

okulary przeciwsłoneczne korekcyjne damskie DIANA
Cena

199,00zł

okulary przeciwsłoneczne korekcyjne damskie ADELLE
Cena

199,00zł

Cena

199,00zł

Produkty na stronie