Wybierz okulary

Newsletter

Okulary progresywne męskie

Okulary progresywne są najlepszym rozwiązaniem dla ciebie, jeśli: • masz problem z wyraźnym widzeniem przedmiotów znajdujących się blisko ciebie, • trudność sprawia ci przeczytanie drobnego druku, • odsunięcie tekstu od oczu poprawia ostrość jego widzenia, • chcesz widzieć wyraźnie, to co jest blisko i to co jest oddalone, nie zmieniając okularów.

Oferujemy okulary progresywne korekcyjne na receptę / na indywidualne zamówienie / w atrakcyjnej cenie.Podane ceny są cenami kompletnych okularów : KOMPLET ZAWIERA Oprawki + SOCZEWKI  PROGRESYWNE Z ANTYREFLEKSEM UTWARDZONE +USŁUGA WSTAWIENIA SZKIEŁ + ETUI + MIKROFIBRA + Gwarancja 12 m-ce + WYSYŁKA GRATIS

Okulary progresywne męskie

Jeśli masz problem z wyraźnym widzeniem przedmiotów znajdujących się blisko Ciebie, jeżeli przeczytanie drobnego druku sprawia Ci trudność, gdy odsunięcie tekstu od oczu poprawia ostrość jego widzenia oznacza to, że potrzebujesz okularów progresywnych. Chcesz widzieć wyraźne to, co jest blisko i to, co jest oddalone, nie zmieniając okularów? Więc to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Oferujemy Wam męskie okulary progresywne na receptę. Na indywidualne zamówienie, w atrakcyjnej cenie mamy dla Was komplet składający się z: oprawek, utwardzonych soczewek progresywnych z antyrefleksem, etui, mikrofibrę. W skład zestawu wchodzi też usługa wystawienia szkieł. Wszystko to już na 12 miesięcznej gwarancji. Koszty wysyłki ponosi sprzedający!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Proponujemy Wam markowe okulary progresywne z oprawkami korekcyjnymi znanych i lubianych producentów. Specjalne soczewki progresywne z antyrefleksem do dali i do czytania są utwardzone i posiadają filtr UV 400. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasza oferta bogata jest w okulary sportowe, słoneczne, na rower, na motor, dla wędkarzy i dla kierowców. Wszystkie są modne, solidnie wykonane i posłużą Wam na lata. Wysyłka gratis!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na okulary progresywne korekcyjne,Proponujemy państwu markowe okulary progresywne korekcyjne, oprawki korekcyjne znanych producentów które posiadają soczewki  progresywne z antyrefleksem do dali i czytania , utwardzone z filtren uv 400 , możliwy jest rownież montaż soczewek progresywnych fotochromowych,( okulary progresywne ) oferta obejmuje okulary korekcyjne damskie ,okulary korekcyjne męskie ,okulary korekcyjne  słoneczne,okulary korekcyjne ray ban,okulary aviator,okulary sportowe korekcyjne,okulary wayferer,tanie okulary korekcyjne,modne okulary korekcyjne,okulary sportowe korekcyjne,okulary korekcyjne dla kierowców,okulary korekcyjne dla wędkarzy,okulary na rower,okulary na motor,modne okulary korekcyjne,okulary,okulary korekcyjne,okulary oprawki,oprawki korekcyjne  zawsze w atrakcyjnej cenie

WYSYŁKA ZAWSZE GRATIS !!!

Cena

499,00zł

Okulary progresywne

FADO okulary progresywne
Cena

399,00zł

Okulary progresywne

IDEAL okulary progresywne
Okulary progresywne
Cena

399,00zł

Okulary progresywne

Anthony okulary progresywne
Anthony okulary progresywne
Cena

399,00zł

Okulary progresywne

Anthony okulary progresywne
Cena

239,00zł

Anthony okulary dwuogniskowe

Anthony okulary dwuogniskowe
okulary progresywne męskie GREG
Cena

300,00zł

okulary progresywne męskie FRYDERYK
Cena

300,00zł

okulary progresywne męskie RICHARD
Cena

300,00zł

okulary progresywne męskie DYLAN
Cena

300,00zł

Produkty na stronie